XXVIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2921

(Двадцять восьма сесія)

від 09 вересня 2022  року                                                             № 2921

Про внесення змін до Статуту
КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО
ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА
БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ
ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист КНП «Рокитнівська БЛІЛ» від 04.08.2022 № 813, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22 січня 2021 року № 113, зі змінами, а саме:
пункт 2.2. Розділу 2 «Найменування та місцезнаходження» викласти в наступній редакції: «2.2. Місцезнаходження Підприємства: 34200, Україна, Рівненська область, Сарненський район, смт Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, 24.».
2. Статут КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ викласти в новій редакції, що додається.
3. Уповноважити головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСТЮКА Олега Івановича вчинити необхідні дії згідно чинного законодавства для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                             Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 2921.1.pdf Переглянути