XXX

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2956

(Тридцята сесія)

04 листопада 2022 року                                                                          № 2956

Про внесення змін до складу
виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 17 листопада 2020 року № 7 «Про утворення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (зі змінами), а саме:
1.1. змінити посаду ВОЛЕВАЧА Руслана Миколайовича з «начальник відділу комунальної власності» на «начальник відділу цивільного захисту та мобілізаційної роботи»;
1.2. змінити посаду НОВАКА Сергія Васильовича з «начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою» на «начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                          Григорій ТАРГОНСЬКИЙ