ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

23.12.2022

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3168

УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцять третя сесія)
 
РІШЕННЯ
 
23 грудня 2022 року                                                                                                                                       № 3168
 
Про надання дозволу
КАРПИЛІВСЬКОМУ СІЛЬСЬКОМУ
СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на

виготовлення технічної документації із
землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельних ділянок в
натурі (на місцевості)  в с. Олександрівка

та с. Нетреба
 
         Розглянувши клопотання КАРПИЛІВСЬКОГО ССТ про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в с. Олександрівка та   с. Нетреба, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:         
 
        1. Надати дозвіл КАРПИЛІВСЬКОМУ СІЛЬСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею  0,20 га в с. Олександрівка та орієнтовною площею 0,16 га в с.Нетреба.
         2. КАРПИЛІВСЬКОМУ ССТ в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в порядку, визначеному законодавством.
         3. КАРПИЛІВСЬКОМУ ССТ подати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на затвердження в селищну раду.
         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
 
Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ