XXXIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3045

(Тридцять третя сесія)

23 грудня 2022 року                                                                                № 3045

Про внесення змін щодо відомостей
про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 36587593) з: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Горького, будинок 30 на: 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Захисників України, будинок 30.
  2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
  3. Затвердити найменування ВІДДІЛ-ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В СМТ ТОМАШГОРОД, відповідно до базової мережі закладів культури Рокитнівської селищної територіальної громади, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 23.12.2022 № 3040.
  4. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 224, затвердивши його в новій редакції, що додається.
  5. Директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Олександра РУДНИЦЬКА) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3045.1. Статут ДМШ.pdf Переглянути