Дата прийняття:

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 904

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    № 904

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 26.03.2021 №530 «Про затвердження проєкту землеустрою та проведення земельних торгів, площею 0,01 га в
с. Карпилівка по вул. Шевченка»

Керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 26.03.2021 №530 «Про затвердження проєкту землеустрою та проведення земельних торгів, площею 0,01 га в с. Карпилівка по вул. Шевченка», а саме: в даному рішенні у пункті 3 після слів “земельної ділянки” додати слова “що становить грошовий еквівалент 2506 (дві тисячі п’ятсот шість) гривень 63 копійки”.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ