XXXVI

Проголосовано:

Дата прийняття:

Прийнятий вцілому

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3302
Про дострокове припинення повноважень депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання МІНІЧА Г.І.

(Тридцять шоста сесія)

10 лютого 2023 року                                                                                                                                                    № 3302

Про дострокове припинення
повноважень депутата
Рокитнівської селищної ради
скликання МІНІЧА Г.І.

Відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 та частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши заяву депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання МІНІЧА Григорія Івановича про складення депутатських повноважень, селищна рада

1. Достроково припинити депутатські повноваження депутата Рокитнівської селищної ради VІІІ скликання МІНІЧА Григорія Івановича у зв’язку з його особистою заявою.

2. Вивести депутата селищної ради МІНІЧА Григорія Івановича зі складу постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики.

3. Направити дане рішення до Рокитнівської селищної територіальної виборчої комісії Сарненського району Рівненської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ