XXXVIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3424

(Тридцять восьма сесія)

19 травня 2023 року                                                                                                                                                 № 3424

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 25.11.2022 № 3017
«Про затвердження Програми благоустрою
населених пунктів Рокитнівської селищної
територіальної громади на 2023 рік»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», з метою покращення благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25 листопада 2022 року № 3017 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023 рік», зі змінами від 10.02.2023 № 3193, а саме: додаток до Програми «ЗХОДИ до Програми благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023 рік» викласти в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3424.1. Дод. Зміни 3017 Прогр. благоустрою.pdf Переглянути