ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVIII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

19.05.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3536

УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцять сьома сесія)
 
РІШЕННЯ
 
19 травня 2023 року                                                                                                                                              № 3536
 
Про надання дозволу громадянину
ЛОЗЯНУ Івану Сергійовичу на складання
проєкту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність шляхом
викупу по вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне
 
            Розглянувши заяву громадянина ЛОЗЯНА І.С. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу по    вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне, підтверджуючі документи,  відповідно до статей 12, 120, 125, 126, 127 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:
 
       1. Надати дозвіл на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу громадянину ЛОЗЯНУ Івану Сергійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, орієнтовною площею  0,30 га по вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне, за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.
       2. Надати дозвіл громадянину ЛОЗЯНУ Івану Сергійовичу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею  0,30 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. І.Франка, 1А в смт Рокитне.
       3. Громадянину ЛОЗЯНУ І.С. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та звіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки на затвердження в селищну раду.
       4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
 
 
Селищний голова                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ