ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVIII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

19.05.2023

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3535

УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцять восьма сесія)
 
РІШЕННЯ
 
19 травня 2023 року                                                                                                                                            № 3535
 
Про надання дозволу
громадянину ГОНЧАРУ Володимиру
Олексійовичу на складання проєкту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки в оренду по вул. Незалежності, 29а
в смт Рокитне
 
Розглянувши заяву громадянина ГОНЧАРА В.О. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, підтверджуючі документи, відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл громадянину ГОНЧАРУ Володимиру Олексійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років, орієнтовною площею 0,05 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Незалежності, 29а в смт Рокитне.
2. Громадянину ГОНЧАРУ В.О. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянину ГОНЧАРУ В.О. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,05 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  на затвердження в селищну раду.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
 
Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ