XL

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3568

(Сорокова сесія)

07 липня 2023 року                                                                                                                                                        № 3568

Про внесення змін щодо відомостей про
РОКИТНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ
ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 1
«ТЕРЕМОК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання РОКИТНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 1 «ТЕРЕМОК» РОКИТНІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  від 12.06.2023 № 19, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи РОКИТНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 1 «ТЕРЕМОК» РОКИТНІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ (код ЄДРПОУ 26405740) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Олександра Бекещука, будинок 18 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Олександра Бекещука, будинок 18.
2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
3. Внести зміни до Статуту РОКИТНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 1 «ТЕРЕМОК» РОКИТНІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради  від 22.01.2021 № 208, затвердивши його в новій редакції, що додається.
4. Виконуючій обов’язки директора РОКИТНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 1 «ТЕРЕМОК» РОКИТНІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  (Ірина ЛЯЩУК) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3568.1. СТАТУТ Рокитн. ЗДО Теремок.pdf Переглянути