XL

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3583

(Сорокова сесія)

07 липня 2023 року                                                                                                                                                           № 3583

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради
від 22.01.2021 № 109 «Про затвердження
комплексної Програми профілактики
правопорушень та боротьби із
злочинністю на 2021-2025 роки»

Розглянувши клопотання відділення поліції № 2 Сарненського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області  від 23.05.2023 № 6167/207/01/2023 про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції, селищна рада

1. Внести зміни до  рішення Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 109 «Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки» зі змінами від 06.05.2021 № 569, від 09.07.2021 № 937, від 10.09.2021 № 1372, від 17.11.2021 № 1912, від 28.01.2022 № 2377, виклавши п.27 Розділу Х  «Профілактика правопорушень» в наступній редакції:

«27. Вжити заходів щодо побудови єдиної системи відео фіксації та відео аналітики  щодо фіксації правопорушень в місцях проведення масових заходів, на терористично вразливих об’єктах концентрації кримінальних правопорушень та дорожньо-транспортних пригод, виїздах та в’їздах у населені пункти, у закладах освіти, охорони здоров’я та системи аналітичної обробки відеоінформації з функціями фіксації правопорушень та ідентифікації осіб із серверним обладнанням і встановленим програмним забезпеченням та надання послуг з технічного обслуговування єдиної системи відеоспостереження.
        Вжити заходів щодо закупівлі та встановлення стаціонарної системи відеоспостереження в кімнату зберігання зброї та назовні адмінприміщення відділення поліції №2 Сарненського  РВП ГУНП  поліції  в Рівненській області, а також на виготовлення кулеуловлювача в кімнаті отримання зброї.
                                                                      Головне управління Національної
                                                                      поліції  в Рівненській області,
                                                                      Відділення поліції № 2 Сарненсь-
                                                                      кого  районного відділу поліції
                                                                      Головного управління Національ-
                                                                      ної поліції  в Рівненській області».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регулярної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ