XLIV

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3767

(Сорок четверта сесія)

26 вересня 2023 року                                                                                                                                                      № 3767

Про внесення змін щодо відомостей
про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР
ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 04.09.2023 № 384/01-07, з метою приведення установчих документів комунального закладу у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 37587526) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 13 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 13.
2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
3. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 199, затвердивши його в новій редакції, що додається.
4. Директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Людмила СУЛКОВСЬКА) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3767.1. Статут ЦПРПП.pdf Переглянути