XLIV

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3814

(Сорок четверта сесія)

26 вересня  2023 року                                                                                                                                                                    № 3814

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 23.12.2022 № 3166 «Про
продаж земельних ділянок несільськогосподарського
призначення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕЛЯНСЬКИЙ ДВІР-08»
по вул. Ювілейна, 2, 2б в с. Рокитне»

У зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 23.12.2022 № 3166 «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕЛЯНСЬКИЙ ДВІР-08» по вул. Ювілейна, 2, 2б в с. Рокитне», а саме: в підпункті 2.2. пункту 2 слова та цифри «до 31 грудня 2022 року» замінити на слова та цифри «до 31 грудня 2023 року».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ