XLIV

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3768

(Сорок четверта сесія)

26 вересня 2023 року                                                                                                                                                      № 3768

Про внесення змін до Статуту
КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО
ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА
БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ
ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», враховуючи лист КНП «Рокитнівська БЛІЛ» від 08.09.2023 № 1134, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, селищна рада

1. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 07 грудня 2020 року № 25, зі змінами від 22.01.2021 № 113, від 09.09.2022 року № 2921, виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Уповноважити головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСТЮКА Олега Івановича вчинити необхідні дії згідно чинного законодавства для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3768. Ріш. Стату БЛІЛ.pdf Переглянути