XLIV

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3777

(Сорок четверта сесія)

26 вересня 2023 року                                                                                                                                       № 3777

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 25.11.2022 № 3021 «Про
затвердження Програми розвитку й підтримки
сфери надання адміністративних послуг в
Рокитнівській селищній територіальній
громаді на 2023-2025 роки»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022    № 3021 «Про затвердження Програми розвитку й підтримки сфери надання адміністративних послуг в Рокитнівській селищній територіальній громаді на     2023 – 2025 роки» (далі – Програма), а саме: Додаток до Програми викласти в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3777.1. Дод. Зміни 3021 Програма розв. ЦНАП.pdf Переглянути