XLVI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3830

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                                                                                  № 3830

Про внесення змін до структури апарату
селищної ради та її виконавчого комітету,
інших виконавчих органів ради

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26, пункту 6 частини 4 статті 42, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до структури апарату Рокитнівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної радивід 17.11.2020№ 8 (з наступними змінами), а саме:
1.1. Вивести з відділу соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей селищної ради 1 (одну) штатну одиницю – провідного спеціаліста.
1.2. Ввести у відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради 1 (одну) штатну одиницю – адміністратора.
2. Вивільнення та переведення працівника здійснити в межах норм чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ