XLVII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3963

(Сорок сьома сесія)

12 грудня 2023 року                                                                                                                                            № 3963

Про внесення змін до персонального
складу виконавчого комітету
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження селищного голови від 24.10.2023 № 538к «Про звільнення КУЛАКЕВИЧ О. І.», від 01.11.2023 № 600к «Про переведення ЧИРУК І. Л.», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 17 листопада 2020 року № 7 «Про утворення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (зі змінами), а саме:
1.1. Виключити з персонального складу виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради КУЛАКЕВИЧ Оксану Іванівну.
1.2. Включити до персонального складу виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради ЧИРУК Ірену Любомирівну – начальника відділу соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей селищної ради.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ