Дата прийняття:

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 669

(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    № 669

Про внесення змін та доповнень до
Програми благоустрою Рокитнівської селищної ради на 2021 рік

Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Програми благоустрою Рокитнівської селищної ради
на 2021 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2020 №50, зі змінами від 06.05.2021 №565, шляхом доповнення Пропозицій по фінансовому забезпеченню Програми наступним пунктом:

14 Послуги з виконання земляних робіт 200,0 Кошти селищного бюджету Виконавчий апарат селищної ради
  Всього 2300,0 Кошти селищного бюджету Виконавчий апарат селищної ради

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ