XLVIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4045

(Сорок восьма сесія)

­­­­­­09 лютого 2024 року                                                                                                                                       № 4045

Про внесення змін щодо відомостей
про фінансовий відділ Рокитнівської
селищної ради та затвердження
Положення в новій редакції

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи фінансового відділу Рокитнівської селищної ради (код ЄДРПОУ 44021700) з: 34200, Україна, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 13 на: 34200, Україна, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 13.
2. Внести зміни до Положення про фінансовий відділ Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 17.11.2020 № 9, затвердивши його в новій редакції, що додається.
3. Начальнику фінансового відділу Рокитнівської селищної ради (Альона КЛУС) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 4045.1. Положення фінвідділ.pdf Переглянути