XI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 937

(Одинадцята сесія)

від 09 липня 2021 року                                                                               № 937

Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки

Розглянувши клопотання територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області (№ 48/5-516/21 від 01.06.2021) щодо участі у комплексній Програмі профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 №109, зі змінами від 06.05.2021 № 569, лист Рокитнівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області (№ 40/16/1801-21 від 11.06.2021) про внесення змін до вищевказаної Програми, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Долучити учасником виконання окремих заходів територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області та внести зміни до Заходів комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки (далі – Програма), а саме:
    1. Пункт 45 розділу XVІІ  викласти в наступній редакції:

«45. Сприяти у матеріально-технічному забезпеченні з метою покращення стану протидії злочинності, охорони національної безпеки та порядку, профілактики скоєння правопорушень, боротьби з тероризмом та екстремізмом.
Виконавчий комітет селищної ради,
поліції в Рівненській області,
Територіальне управління Служби
судової охорони у Рівненській області
  1. роки».

1. Доповнити  Заходи Програми розділом XVIII у  наступній редакції:
«XVІІI. Підтримання громадського порядку в судах та забезпечення безпеки учасників судового процесу
              47. Здійснювати заходи з охорони, забезпечення недоторканості та цілісності приміщень судів, органів і установ системи правосуддя, прилеглої території, належного пропуску осіб до установ правосуддя, фіксації правопорушень у судах, органах і установах системи правосуддя і підтримання та реагування на порушення громадського порядку при розгляді справ судом, запобігання загрозам особистій безпеці суддів, працівників суду, а також у суді – учасникам судового процесу, виявлення та нейтралізації таких загроз.
Територіальне управлінняСлужбисудової охорони у Рівненській області
2021-2025 роки».

2. Внести зміни до вищевказаної Програми в розділі V. Координація та контроль за ходом виконання Програми, а саме: змінити назву «Рокитнівський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області» на «Рокитнівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області» та виключити Рокитнівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області з пункту 1 розділу I та пункту 12 розділу IV.

3. Внести зміни до Заходів комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, а саме:
            3.1. Пункт  10  розділу ІV викласти в наступній редакції:

«10. Організувати і проводити заходи щодо попередження правопорушень з боку раніше судимих осіб та поліпшення профілактичної роботи серед осіб, які перебувають на відповідних обліках правоохоронних органів. Забезпечити всебічну перевірку способу життя засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, за місцем їх проживання, роботи або навчання з метою здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи, профілактики та недопущення ними вчинення повторних правопорушень.
                                                                поліції в Рівненській області
                                                                Рокитнівський районний сектор філії
                                                                Державної установи «Центр пробації»
                                                                у Рівненській області,
                                                              Комунальна установа «Центр надання
                                                              соціальних послуг» селищної ради
                                                                2021-2025 роки».

3.2. Пункт  11 розділу ІV викласти в наступній редакції:

«11. Забезпечити всебічну перевірку поведінки і способу життя осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, а також засуджених до мір покарання без ізоляції від суспільства. У разі встановлення зміни анкетних даних вносити відповідні корективи до бази інтегрованої інформаційно-пошукової системи «Особа», матеріали перевірок долучати до профілактичних справ на раніше судимих осіб. Забезпечити належну взаємодію із установами виконання покарань, органами місцевого самоврядування щодо сприяння соціальній адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
поліції в Рівненській області
          Рокитнівська селищна рада,
        Рокитнівський районний сектор
        філії Державної установи
        «Центр пробації» у Рівненській області
                                                             2021-2025 роки»

4. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити видатки на реалізацію змін до заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (Сидорович О.М.).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ