XI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 933

(Одинадцята сесія)

від 09 липня 2021 року                                                                    № 933

Про внесення змін до Положення про
службу у справах дітей
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 28.12.2015 № 1256 «Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики, селищна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Положення про службу у справах дітей Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 05.02.2021 № 241 «Про створення служби у справах дітей Рокитнівської селищної ради» та затвердити його у новій редакції (додається).

2. Доручити начальнику служби у справах дітей Рокитнівської селищної ради подати державному реєстратору документи, визначені законодавством України для внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійну  комісію селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.)

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 933.1. ПОЛОЖЕННЯ служба у справах дітей.pdf Переглянути