XIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1368

(Тринадцята сесія)

Про дострокове припинення повноважень депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання БОГДАНЕЦЬ Т.І.

Відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши заяву депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання БОГДАНЕЦЬ Тетяни Іванівни про складення депутатських повноважень, селищна рада

1. Достроково припинити депутатські повноваження депутата Рокитнівської селищної ради VІІІ скликання БОГДАНЕЦЬ Тетяни Іванівни у зв’язку з її особистою заявою.
  2. Вивести депутата селищної ради БОГДАНЕЦЬ Тетяну Іванівну зі складу постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства.
  3. Направити дане рішення до Рокитнівської селищної територіальної виборчої комісії Сарненського району Рівненської області для відповідного реагування згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ