XIII

Дата прийняття:

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1383

(Тринадцята сесія)

від 10 вересня 2021 року                                                                       № 1383

Про затвердження Положення
про старосту Рокитнівської
селищної ради

Відповідно до статті 541, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» 1638-ІХ від 14.07.2021, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Положення про старосту Рокитнівської селищної ради, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність рішення Рокитнівської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 36 «Про затвердження Положення про старосту Рокитнівської селищної ради», від 22 січня 2021 року № 103 «Про внесення змін до Положення про старосту Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 24.12.2020 № 36» та від 19 лютого 2021 року № 254 «Про внесення змін до Положення про старосту Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 24.12.2020 № 36».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини,  законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ