XIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1373

(Тринадцята  сесія)

від  10.09. 2021 року                                                                    № 1373
Про внесення змін та доповнень до
Програми виготовлення
проектно-кошторисної документації
по електрифікації новозбудованих
житлових масивів (вулиць) на території
населених пунктів Рокитнівської
селищної територіальної громади
на 2021 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про ринок електричної енергії», Кодексом системи розподілу,  селищна рада

1. Внести до Програми виготовлення проектно-кошторисної документації по електрифікації новозбудованих житлових масивів (вулиць) на території населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 06 травня 2021 року №566, наступні зміни та доповнення:

Пункт 1.2. викласти в наступній редакції:
«Програма визначає основні напрямки виготовлення, коригування проектно-кошторисної документації по електрифікації новозбудованих житлових масивів (вулиць) на території населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади.»

Пункт 3.1. викласти в наступній редакції:
«Виготовлення, коригування проектно-кошторисної документації за рахунок коштів громади.»

Пункт 4.1. викласти в наступній редакції:
«Реалізація Програми передбачає виконання робіт з виготовлення, коригування проектно-кошторисної документації.»
Пункт 5.1. викласти в наступній редакції:

№ з/п Зміст заходів Термін
виконання
Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн) Джерела фінансування
5.1. Виготовлення, коригування проектно-кошторисної документації 2021 500,0 Селищний бюджет

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики                  (Крупенко О.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ