XIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1567

(Тринадцята сесія)

від 10 вересня 2021 року                                                                      № 1567

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 06.05.2021 № 627

Розглянувши заяву ГЕРАСИМЧУКА М.В., проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, у зв’язку з виявленою технічною помилкою, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 06.05.2021 № 627 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Біловіж», а саме: у пункті 1 слово «Микола» замінити на слово «Максим».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (БРИЧКА В. П.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ