XIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1369

(Тринадцята сесія)

від «10» вересня 2021 року                                                                        № 1369

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 17 листопада      2020 року № 7 «Про утворення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (зі змінами), а саме:
    1. У пункті 2 рішення число «43» замінити на число «44».
    2. Включити до складу виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради
ВОЛЕВАЧА Руслана Миколайовича – начальника відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ