Прийнятий в цілому

XXXVIII

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3420
Про внесення змін щодо відомостей про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, збільшення його статутного капіталу та затвердження Статуту в новій редакції

(Тридцять восьма сесія)

19 травня 2023 року                                                                                                                                         № 3420

Про внесення змін щодо відомостей про
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,
збільшення його статутного капіталу
та затвердження Статуту в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ про збільшення статутного капіталу, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики, селищна рада

1. Збільшити розмір статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на суму 1300000,00 гривень (один мільйон триста тисяч гривень 00 копійок).
2. Затвердити статутний капітал КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у розмірі 1360122,55 (один мільйон триста шістдесят тисяч сто двадцять дві гривні 55 копійок).
3. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
4. Внести  зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 08.07.2022 № 2894, затвердивши його в новій редакції, що додається.
5. Начальнику КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Петро СИДОРОВ) подати  документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3420.1. Статут КП Рокитнекомунсервіс.pdf Переглянути