Доповідач:

Дата:

12.06.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про дострокове припинення повноважень депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання ТРЕЩУКА М. В.

(П’ятдесят друга сесія)

________________ 2024 року                                                                                                                   № _____

Про дострокове припинення
повноважень депутата
Рокитнівської селищної ради

VIII скликання ТРЕЩУКА М. В.

Відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 та частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши заяву депутата Рокитнівської селищної ради VIII скликання ТРЕЩУКА Миколи Васильовича від 12.06.2024 про складення депутатських повноважень, селищна рада

1. Достроково припинити депутатські повноваження депутата Рокитнівської селищної ради VІІІ скликання ТРЕЩУКА Миколи Васильовича у зв’язку з його особистою заявою.

2. Вивести депутата селищної ради ТРЕЩУКА Миколу Васильовича зі складу постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.

3. Направити дане рішення до Рокитнівської селищної територіальної виборчої комісії Сарненського району Рівненської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ