Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

09.07.2021

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 919
Про затвердження Положення про тимчасові контрольні комісії Рокитнівської селищної ради

(Одинадцята сесія)

від09 липня 2021 року                                                        № 919

Керуючись статтями 26 та 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рокитнівська селищна рада

вирішила:

1. ЗатвердитиПоложення про тимчасовіконтрольнікомісіїРокитнівськоїселищної ради (додається).

1. Тимчасовимконтрольнимкомісіямселищної ради здійснювати свою діяльністьвідповідно до зазначеногоПоложення.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Марину Лесковець та на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. Сидорович).

Селищний голова            Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 919.1. Полож. тимчасові контрольні комісії.pdf Переглянути