ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

18.10.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 42
Про передачу земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцята сесія)
 
РІШЕННЯ
 
                                                     2022 року                                                                    №
 
Про передачу земельної ділянки
у постійне користування  РЕЛІГІЙНІЙ
ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ
ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ
СМТ. ТОМАШГОРОД по вул. Гранітна, 2
в смт Томашгород
 
            Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД площею 0,1504 га, кадастровий номер 5625055500:01:002:0101 по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород.
2. Передати у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД земельну ділянку площею  0,1504 га, кадастровий номер 5625055500:01:002:0101 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород, за рахунок земель комунальної власності селищної ради.
3. РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
          
Селищний голова                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ