Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про прийняття до Рокитнівської селищної територіальної громади закінчений реконструкцією об’єкт та вартість виконаних робіт по вул. Руслана Дубовця, 30 в смт Рокитне

(Тридцята сесія)

_________________ 2022 року                                                                 № ______

Про прийняття до Рокитнівської селищної
територіальної громади закінчений реконструкцією
об’єкт та вартість виконаних робіт
по вул. Руслана Дубовця, 30 в смт Рокитне

Відповідно до підпункту 197.1.16 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України, статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сертифікату від 31.12.2021 № IУ122211228892 Державної інспекції архітектури та містобудування України, враховуючи звернення департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 31.08.2022 № вих.-863/22-16/22, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада
1. Прийняти до Рокитнівської селищної територіальної громади закінчений реконструкцією об’єкт «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області» та вартість виконаних робіт по даному об’єкту на суму 9 712 818,30 грн. (дев’ять мільйонів сімсот дванадцять тисяч вісімсот вісімнадцять гривень тридцять копійок).
2. Утворити комісію з приймання-передачі закінченого реконструкцією об’єкту «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області» до Рокитнівської селищної територіальної громади та на баланс комунального некомерційного підприємства «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (згідно з додатком).
3. Передати на баланс комунального некомерційного підприємства «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 01999842) закінчений реконструкцією об’єкт «Реконструкція приймального відділення Терапевтичного корпусу КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівської районної ради Рівненської області по вул. Руслана Дубовця, 30 смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області»  та вартість виконаних робіт по даному об’єкту на суму 9 712 818,30 грн. (дев’ять мільйонів сімсот дванадцять тисяч вісімсот вісімнадцять гривень тридцять копійок).
4. Комунальному некомерційному підприємству «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області збільшити вартість основних засобів, у складі яких проводилася реконструкція, на вартість прийнятих робіт згідно з вимогами чинного законодавства України.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської селищної ради
______________ 2022 року № ______

СКЛАД КОМІСІЇ