Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022 № 3006 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунального майна Рокитнівської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону»

(Тридцять п’ята сесія)

___  ______________ 2023 року                                                                 № ______

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради
від 25.11.2022 № 3006
«Про затвердження
Переліку
другого типу об’єктів комунального майна
Рокитнівської селищної
територіальної громади, що підлягають
передачі в оренду без проведення аукціону»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022 № 3006 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунального майна Рокитнівської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону», а саме Додаток до рішення викласти у новій редакції, що додається.
2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 8.1. Дод. Зміни до ріш. 3006.pdf Переглянути