Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про помічника - консультанта депутата Рокитнівської селищної ради

(______________сесія)

від «__»___________2021 року                                                                  № ___

Про затвердження Положення
про помічника - консультанта
депутата Рокитнівської селищної ради

Відповідно до пункту 53 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 291 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», селищна рада,

вирішила:

1. Затвердити Положення про помічника-консультанта депутата Рокитнівської селищної ради (додається).
  2. Затвердити Опис посвідчення помічника-консультанта депутата Рокитнівської селищної ради (додається).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (Сидорович О.М.).

Селищний голова                                             Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

Рішення Рокитнівської селищної ради
від «___»__________ 2021 року № ___

про помічників-консультантів депутата Рокитнівської селищної ради

1. Депутат Рокитнівської селищної ради (далі – селищна рада) може мати до п'яти помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах.
2. Персональний підбір кандидатур на посаду помічника-консультанта  депутата селищної ради,  організацію їх роботи та розподіл обов'язків між ними здійснює особисто депутат селищної ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень.
3. Умови діяльності та кількість помічників-консультантів депутата селищної ради визначаються цим Положенням, яке затверджується селищною радою.
4. Помічником-консультантом депутата селищної ради може бути лише  громадянин України, який має загальну середню освіту. Помічник-консультант депутата селищної ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України,  а також цим Положенням.
5. Помічник-консультант селищної ради має право:
- входити і перебувати у адміністративному приміщенні селищної ради за пред'явленням посвідчення помічника-консультанта, дотримуючись встановленого порядку;
- одержувати  надіслану  на ім'я депутата селищної ради поштову й телеграфну кореспонденцію, відправляти її за дорученням депутата селищної ради;
- за дорученням депутата селищної ради брати участь в організації  вивчення громадської думки, потреб територіальної громади, інформувати про них депутата селищної ради та вносити пропозиції щодо шляхів їх вирішення;
- за  письмовим  зверненням  депутата  селищної ради та за згодою посадових осіб органів місцевого самоврядування користуватися оргтехнікою.
6. Помічник-консультант депутата селищної ради зобов'язаний:
- дотримуватися вимог Конституції України, законодавства України, даного Положення;
- при виконанні своїх обов'язків не допускати дій, що можуть негативно впливати на виконання повноважень депутата селищної ради,  утримуватися від заяв та вчинків, що компрометують депутата селищної ради;
- за дорученням депутата селищної ради вивчати питання, необхідні депутату селищної ради для здійснення його депутатських повноважень, готувати по них відповідні матеріали;
- допомагати депутату селищної ради в організації проведення звітів і зустрічей з виборцями;
- допомагати депутату селищної ради в розгляді надісланих на його  ім'я поштою або поданих на особистому прийомі виборцями пропозицій,  заяв і скарг громадян та вирішенні порушених у них питань;
- надавати депутату селищної ради організаційно-технічну та іншу  необхідну  допомогу при здійсненні ним депутатських повноважень.
7. Помічнику-консультанту депутата селищної ради видається посвідчення відповідного зразка, опис якого затверджується селищною радою. Посвідчення помічника-консультанта депутата селищної ради видається селищною радою за письмовим поданням депутата селищної ради. Посвідчення помічника-консультанта депутата селищної ради вважається недійсним і підлягає поверненню до селищної ради після закінчення повноважень депутата селищної ради або за його письмовим поданням.

Секретар ради                                                              Марина ЛЕСКОВЕЦЬ

Рішення Рокитнівської селищної ради
від «___»__________  2021 року № ___

ОПИС
посвідчення помічника-консультанта депутата
Рокитнівської селищної ради

1. Бланк посвідчення має форму прямокутника розміром 100 мм х 70 мм, виготовлений типографським способом із твердого картону та ламінований термоплівкою.
2. На зовнішній стороні посвідчення розташовані:
- у верхній частині – надпис "Україна";
- у нижній частині – надпис "Рокитнівська селищна рада";
- в центрі – стилізоване зображення Державного Прапора та Герба України.
3. На внутрішній стороні посвідчення розташовані:
- у верхній частині – надпис "Рокитнівська селищна рада" із зазначенням відповідного скликання, строку повноважень ради;
- в центральній частині: ліворуч – кольорова фотографія помічника-консультанта депутата селищної ради; праворуч – номер посвідчення, під ним – прізвище, ім'я, по батькові  помічника-консультанта із зазначенням прізвища, ініціалів депутата селищної ради. У зазначеному надписі вказується, що помічник-консультант депутата селищної ради працює на громадських засадах.
4. Посвідчення підписує голова селищної ради, фотокартка скріплюються гербовою печаткою селищної ради.