Доповідач:

Дата:

14.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу земельної ділянки у власність БОГДАНЕЦЬ Р.О. в с. Рокитне в урочищі «Мосток»

(Одинадцята  сесія)

від                             2021 року                                                                    №

Про передачу земельної ділянки
у власність  БОГДАНЕЦЬ Р.О.
в с. Рокитне  в урочищі «Мосток»

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність БОГДАНЕЦЬ Р.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність БОГДАНЕЦЬ Р.О. площею 0,1200 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1720, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в                   с. Рокитне  в урочищі «Мосток».
  2. Передати у власність громадянці БОГДАНЕЦЬ Риті Олександрівні (паспорт    МЮ 358504) земельну ділянку, площею 0,1200 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1720, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення та віднести  до  категорії   земель житлової та громадської забудови, в тому числі забудовані землі – 0,1200 га, з них під житловою забудовою, одно- та двоповерховою –  0,1200  га, в с. Рокитне  в урочищі «Мосток».
  3. Оформити БОГДАНЕЦЬ Р.О. документ, що посвідчує право власності  на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ