Доповідач:

Дата:

14.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської сільської ради від 17.08.2012 №576 «Про надання дозволу Богданцю Ю.В. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

(Одинадцята сесія)

від __________________ 2021 року                                                    №

Розглянувши заяву БОГДАНЦЯ Ю.В., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської сільської ради від 17.08.2012 №576 «Про надання дозволу Богданцю Ю.В. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», а саме: у пункті 1 слова “резервного фонду” замінити на слово “запасу”.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ