XI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 927

(Одинадцята сесія)

від 09 липня 2021 року                                                                                 № 927

Відповідно до статей 26, 60, пункту 6-1 розділу V Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Рокитнівської селищної ради від 07 грудня 2020 року № 23 «Про початок реорганізації Біловізької сільської ради, Блажівської сільської ради, Борівської сільської ради, Карпилівської сільської ради, Кисорицької сільської ради, Масевицької сільської ради, Рокитнівської сільської ради, Сновидовицької сільської ради, Томашгородської селищної ради та Томашгородської сільської ради шляхом приєднання до Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області», селищна рада

вирішила:

1. Змінити засновників ОСНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ РОКИТНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а саме виключити зі складу засновників РОКИТНІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ (код ЄДРПОУ 04387622) та включити до складу засновників РОКИТНІВСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ (код ЄДРПОУ 04387421).
  2. Змінити найменування ОСНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ РОКИТНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 36587661) на КЛУБ СЕЛА ОСНИЦЬК РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
  3. Установити, що КЛУБ  СЕЛА ОСНИЦЬК РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ є правонаступником прав та обов’язків ОСНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ РОКИТНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
  4. Затвердити Статут КЛУБУ СЕЛА ОСНИЦЬК РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у новій редакції (додається).
  5. Уповноважити Київську Тетяну Іванівну (РНОКПП---) подати статут КЛУБУ СЕЛА ОСНИЦЬК РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та інші необхідні документи, у встановленому законодавством порядку, державному реєстратору для внесення змін щодо юридичної особи у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  6. Рокитнівському селищному голові Таргонському Григорію Миколайовичу підписати нотаріально посвідчену довіреність від імені Рокитнівської селищної ради на ім’я Київської Тетяни Іванівни для здійснення нею повноважень, передбачених пунктом 5 даного рішення.
  7. Скасувати рішення Рокитнівської селищної ради від 26 березня 2021 року № 402 «Про зміну  засновників, найменування та затвердження у новій редакції статуту ОСНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ РОКИТНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 927.1. Статут клубу с.Осницьк.pdf Переглянути