ОПИС ДОКУМЕНТУ

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

05.05.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 12
Про внесення змін до рішення Рокитнівської сільської ради від 07 жовтня 2020 року № 2110 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорнобривій Наталії Василівні»


ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Двадцять шоста сесія)
 
РІШЕННЯ
 
від                           2022 року                                                                №
 
Про внесення змін до рішення
Рокитнівської сільської ради
від 07 жовтня 2020 року № 2110
«Про надання дозволу на складання
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність
гр. Чорнобривій Наталії Василівні»
 
Розглянувши заяву громадянки Чорнобривої Наталі Василівни, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до рішення Рокитнівської сільської ради від 07 жовтня 2020 року № 2110 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорнобривій Наталії Василівні», а саме: в назві рішення, преамбулі та пунктах 1, 2 слово «Наталії» замінити на слово «Наталі».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).
 
 
Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ